Polecamy
OPERETKA & MUSICAL – Baśń dla dorosłych odbywa się w całej Polsce

OPERETKA & MUSICAL – Baśń dla dorosłych odbywa się w całej Polsce

OPERETKA & MUSICAL – Baśń dla dorosłych Data : 05.02.2022 Godzina : 17:00 Czas trwania koncertu: ok.80 minut (bez przerwy).

 

OPERETKA & MUSICAL – Baśń dla dorosłych odbywa się w całej Polsce

Za sprawą wspaniałych artystów przeniosą się Państwo do cudownego i wyjątkowego świata Operetki i Musicalu, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków... Usłyszycie Państwo najpiękniejsze i najznakomitsze melodie muzycznego króla walca Johanna Straussa jak również Emmericha Kalmana, Franza Lehara, Paula Abrahama.

Zabrzmią duety wszech czasów: "Usta milczą, dusza śpiewa" "Co się dzieje, oszaleję", "W rytm walczyka", "Myszko, to była piękna noc", wspaniałe arie: "Aria ze śmiechem", popisowe utwory instrumentalne, jak i piosenki z repertuaru Jana Kiepury: "Brunetki, blondynki" oraz duety musicalowe, a to wszystko podane na najwyższym poziomie.

Gala cieszy się wielkim powodzeniem i uznaniem, za sprawą porywających solistów, Joanny Wojtaszewskiej - Zabrzanki z pochodzenia, oraz Kamila Rocha Karolczuka, ich poruszającej i subtelnej gry scenicznej, fantastycznego kontaktu z publicznością oraz wdzięku i uroku osobistego a do tego niesamowitej wrażliwości oraz muzykalności.

Repertuar zaczerpnięty z najbardziej znanych i lubianych Operetek oraz Musicali, takich, jak: "Zemsta Nietoperza", "Księżniczka Czardasza", "Wesoła Wdówka", "Baron Cygański", "Wiedeńska krew", "My Fair Lady" czy "Upiór w Operze".

Śpiewakom towarzyszą wspaniali Kameraliści Operetkowi, składający się z wybitnie uzdolnionych artystów nowego pokolenia muzycznego.

 

Koncert jest dedykowany każdemu, kto kocha piękną, melodyjną muzykę i jest gotów by szeroko otworzyć swe serce na nowe, muzyczne i nie tylko, doznania.

Zapraszamy do wspólnego muzykowania.

Do zobaczenia i usłyszenia.

 

Obsada:

Joanna Wojtaszewska - Sopran

Kamil Roch Karolczuk - Tenor

Kameraliści Operetkowi (fortepian, skrzypce, wiolonczela)

 

Czas trwania koncertu: ok.80 minut (bez przerwy).

 

Bilety dostępne w kasie kina lub na stronie https://www.kupbilecik.pl/imprezy/68708/Zabrze/Operetka+i+musical+-+Ba%C5%9B%C5%84+dla+doros%C5%82ych/