Cykle

PREMIERA PREMIERA

Pokazy premierowe filmów

Kino z Bankową Kino z Bankową

Spotkanie "Kino z Bankową" w ramach projektu:
PODNOSZENIE KOMPETENCJI - PROCES NA CAŁE ŻYCIE - kursy i szkolenia w ramach realizacji trzeciej misji Wydziału Zamiejscowego w Chorzowie Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu
Czeka na Was prelekcja eksperta WSB

Kino przedwojenne Kino przedwojenne

Kino Przedwojenne to cykl przedwojennych polskich filmów fabularnych, które zostały zdigitalizowane, a niektóre z nich poddane restauracji cyfrowej przez Filmotekę Narodową.

Kino kobiece Kino kobiece

Seans dla kobiet to zawsze ciekawy film dobrany do żeńskiej widowni. Seans poprzedzony często prelekcją, licznymi atrakcjami ufundowanymi przez sponsorów.

Kino grozy Kino grozy

Kino Grozy to nie tylko okazja do nieprzespanej nocy. To przede wszystkim doskonały moment, żeby przeżyć seans w niepowtarzalnym klimacie.

Kino familijne Kino familijne

Kino familijne to specjalna propozycja adresowana dla całej rodziny.

Kino dla seniora Kino dla seniora

Seans dedykowany dla naszych seniorów, w każdy ostatni poniedziałek miesiąca projekcja filmu dedykowana dla starszych koneserów kina.

Grand OFF Festiwal Grand OFF Festiwal

Grand OFF - Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata to najważniejsza inicjatywa promująca kino niezależne w Polsce oraz jedna z najważniejszych tego typu idei na świecie.

DYSKURS Klub Filmowo-Literacki DYSKURS Klub Filmowo-Literacki

Dyskurs filmowo literaci to zrzeszenie miłośników sztuki filmowej i literackiej, mająca na celu pogłębienia wiedzy na temat sztuki oraz jej popularyzacji.

Dni Papieskie Dni Papieskie

Polskie święto obchodzone co roku 16 października, ustanowione przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej w hołdzie papieżowi-Polakowi Janowi Pawłowi II