Polecamy
The Chosen

The Chosen

Od 5 stycznia zaczynamy projekcje seansów The Chosen (z polskim lektorem). Od lat 13

The Chosen: Pierwsze spotkanie

#Pasterz
# Wezwałem cię po imieniu
# Szabat

05.01.2023

Godzina 18:00

The Chosen: Pierwsze spotkanie – Rozdział drugi

# Jezus kocha dzieci
# Skała, która staje się fundamentem
# Prezent ślubny (Wesele w Kanie Galilejskiej)

12.01.2023

Godzina 18:00

The Chosen: Pierwsze spotkanie – Wielki finał # Nieopisane współczucie
# Zaproszenia
# Ja Nim jestem

19.01.2023

Godzina 18:00

The Chosen – światowy hit, o którym miliony ludzi nie przestają mówić. Pierwszy wielosezonowy serial o życiu Jezusa oparty na prawdziwych historiach. Pokazuje Ewangelię oczami osób, które znały Go osobiście.

Charyzmatyczny rybak walczący z długiem, piękna kobieta zmagająca się z demonami i utalentowany księgowy wykluczony ze społeczeństwa. Oni jako pierwsi spotykają Jezusa, który dokonując cudów, rozpoczyna swoją misję, aby zmienić świat. Jeszcze nie wiedzą, że to początek globalnej rewolucji, która rozpocznie nową erę w historii.

The Chosen to opowieść o najbardziej wpływowej osobie świata. Skupia się na relacjach Chrystusa z ludźmi z różnych warstw społecznych. Twórcy pokazują znane opowieści, ale w całkowicie nowej perspektywie.

The Chosen jest największym projektem medialnym wszech czasów finansowanym przez społeczność. Do tej pory przetłumaczony na 56 języków, z 423 000 000 wyświetleń, konsekwentnie utrzymuje się w rankingu 50 najlepszych aplikacji streamingowych iOS i Android.
Pierwsze dwa sezony, które do tej pory się ukazały, zbierają bardzo pozytywne recenzje w najpopularniejszych serwisach filmowych (IMDb – 9,4/10; Rotten Tomatoes – 100%; Filmweb – 9,2/10).