Repertuar
Wszystko wszedzie naraz

Wszystko wszedzie naraz

Reżyseria: Dan Kwan, Daniel Scheinert
Scenariusz: Dan Kwan, Daniel Scheinert
Gatunek: Komedia, Akcja, Sci-Fi
Produkcja: USA
Obsada: Michelle Yeoh, Stephanie Hsu Joy Wang / Jobu Tupaki , Ke Huy Quan, James Hong
Wersja: napisy polskie
Czas trwania: 2:20
Nagrody:

Złote Globy  2023
zdobyte:
Złoty Glob - Najlepsza aktorka w komedii lub musicalu Michelle Yeoh
Złoty Glob - Najlepszy aktor drugoplanowy Ke Huy Quan

nominacje :
Złoty Glob - Najlepsza komedia lub musical
Złoty Glob - Najlepsza aktorka drugoplanowa Jamie Lee Curtis
Złoty Glob - Najlepszy reżyser Dan Kwan, Daniel Scheinert
Złoty Glob - Najlepszy scenariusz Dan Kwan, Daniel Scheinert


BAFTA  2023
nominacje:
BAFTA - Najlepszy film Dan Kwan, Daniel Scheinert, Jonathan Wang
BAFTA - Najlepsza aktorka pierwszoplanowa Michelle Yeoh
BAFTA - Najlepsza aktorka drugoplanowa Jamie Lee Curtis
BAFTA - Najlepszy aktor drugoplanowy Ke Huy Quan
BAFTA - Najlepszy reżyser Dan Kwan, Daniel Scheinert
BAFTA - Najlepszy scenariusz oryginalny Dan Kwan, Daniel Scheinert
BAFTA - Najlepszy montaż Paul Rogers
BAFTA - Najlepszy dobór obsady

Filmweb 2023
nominacje:
Nagroda Filmwebu - Najlepszy film
Nagroda Filmwebu - Najzabawniejsza scena - bitwa na dildo

Saturny  2022
zdobyte:
Saturn - Najlepszy film fantasy
Saturn - Najlepsza aktorka Michelle Yeoh
Saturn - Najlepszy aktor drugoplanowy Ke Huy Quan
Saturn - Najlepszy film w technologii 4K

nominacje:
Saturn - Najlepsza aktorka drugoplanowa Stephanie Hsu
Saturn - Najlepszy scenariusz Dan Kwan, Daniel Scheinert
Saturn - Najlepsza scenografia Jason Kisvarday
Saturn - Najlepszy montaż Paul Rogers

Critics' Choice 2023
zdobyte:
Critics' Choice - Najlepszy film
Critics' Choice - Najlepszy aktor drugoplanowy Ke Huy Quan
Critics' Choice - Najlepszy reżyser Dan Kwan, Daniel Scheinert
Critics' Choice - Najlepszy scenariusz oryginalny Dan Kwan, Daniel Scheinert
Critics' Choice - Najlepszy montaż Paul Rogers

nominacje:
Critics' Choice - Najlepsza komedia
Critics' Choice - Najlepsza aktorka Michelle Yeoh
Critics' Choice - Najlepsza aktorka drugoplanowa Jamie Lee Curtis
Critics' Choice - Najlepsza aktorka drugoplanowa Stephanie Hsu
Critics' Choice - Najlepsza obsada
Critics' Choice - Najlepsza scenografia Jason Kisvarday, Kelsi Ephraim
Critics' Choice - Najlepsze kostiumy Shirley Kurata
Critics' Choice - Najlepsze efekty specjalne
Critics' Choice - Najlepsza charakteryzacja i fryzury

Satelity 2023
nominacje:
Satelita - Najlepsza komedia lub musical
Satelita - Najlepsza aktorka w komedii lub musicalu Michelle Yeoh
Satelita - Najlepszy aktor drugoplanowy Ke Huy Quan
Satelita - Najlepsza aktorka drugoplanowa Jamie Lee Curtis
Satelita - Najlepszy scenariusz oryginalny Dan Kwan, Daniel Scheinert
Satelita - Najlepszy montaż Paul Rogers

Film Independent 2023
nominacje:
Independent Spirit - Najlepszy film Anthony Russo, Dan Kwan, Daniel Scheinert, Joe Russo, Jonathan Wang, Mike Larocca
Independent Spirit - Najlepszy reżyser Dan Kwan, Daniel Scheinert
Independent Spirit - Najlepszy debiut aktorski Stephanie Hsu
Independent Spirit - Najlepszy montaż Paul Rogers
Independent Spirit - Najlepszy scenariusz Dan Kwan, Daniel Scheinert
Independent Spirit - Najlepszy występ drugoplanowy Ke Huy Quan
Independent Spirit - Najlepszy występ drugoplanowy Jamie Lee Curtis
Independent Spirit - Najlepszy występ pierwszoplanowy Michelle Yeoh


AACTA - Nagrody Międzynarodowe  2023
nominacje:
Miedzynarodowe AACTA - Najlepszy film zagraniczny
Miedzynarodowe AACTA - Najlepsza aktorka zagraniczna Michelle Yeoh
Miedzynarodowe AACTA - Najlepszy reżyser zagraniczny Dan Kwan, Daniel Scheinert
Miedzynarodowe AACTA - Najlepsza drugoplanowa aktorka zagraniczna Jamie Lee Curtis
Miedzynarodowe AACTA - Najlepsza drugoplanowa aktorka zagraniczna Stephanie Hsu
Miedzynarodowe AACTA - Najlepszy drugoplanowy aktor zagraniczny Ke Huy Quan


Amanda 2022
zdobyte:
Amanda - Najlepszy kinowy film zagraniczny Dan Kwan, Daniel Scheinert

Amerykańska Gildia Aktorów Filmowych 2023
nominacje:
Aktor - Najlepszy filmowy zespół aktorski Harry Shum Jr., James Hong, Jamie Lee Curtis, Jenny Slate, Ke Huy Quan, Michelle Yeoh, Stephanie Hsu
Aktor - Najlepsza aktorka w roli głównej Michelle Yeoh
Aktor - Najlepszy aktor w roli drugoplanowej Ke Huy Quan
Aktor - Najlepsza aktorka w roli drugoplanowej Stephanie Hsu
Aktor - Najlepsza aktorka w roli drugoplanowej Jamie Lee Curtis


Amerykańska Gildia Charakteryzatorów 2023
nominacje:
MUAHS - Filmowe - Najlepszy makijaż współczesny
MUAHS - Filmowe - Najlepsze fryzury współczesne


Amerykańska Gildia Kostiumologów 2023
nominacje:
CDG - Najlepsze kostiumy w filmie science-fiction / fantasy Shirley Kurata


Amerykańska Gildia Reżyserów Filmowych 2023
nominacje:
DGA - Najlepsze osiągnięcie reżyserskie w filmie fabularnym Dan Kwan, Daniel Scheinert


Amerykańska Gildia Scenografów 2023
nominacje:
ADG - Najlepsza scenografia w filmie fantasy Jason Kisvarday

nominacje:
AFI - Oficjalna selekcja do kategorii film roku


Amerykańskie Stowarzyszenie Krytyków Filmowych (NSFC)  2023
zdobyte:
NSFC - Najlepszy aktor drugoplanowy Ke Huy Quan


BIFA 2022
nominacje:
BIFA - Najlepszy film zagraniczny


Bostońskie Stowarzyszenie Krytyków Filmowych 2022
zdobyte:
BSFC - Najlepsza aktorka pierwszoplanowa Michelle Yeoh
BSFC - Najlepszy aktor drugoplanowy Ke Huy Quan


GLAAD Media 2023
nominacje:
GLAAD Media - Najlepszy film szeroko rozpowszechniony


Gotham 2022
zdobyte:
Nagroda Gotham - Najlepszy film fabularny Anthony Russo, Dan Kwan, Daniel Scheinert, Joe Russo, Jonathan Wang, Mike Larocca
Nagroda Gotham - Najlepszy występ drugoplanowy Ke Huy Quan

nominacje:
Nagroda Gotham - Najlepszy występ pierwszoplanowy Michelle Yeoh


Internetowe Towarzystwo Krytyków Filmowych (OFCS) 2023
zdobyte:
OFCS - Najlepszy film
OFCS - Najlepszy reżyser Dan Kwan, Daniel Scheinert
OFCS - Najlepsza aktorka Michelle Yeoh
OFCS - Najlepszy aktor drugoplanowy Ke Huy Quan
OFCS - Najlepsza scenografia Jason Kisvarday
OFCS - Najlepszy montaż Paul Rogers


nominacje:
OFCS - Najlepsza aktorka drugoplanowa Jamie Lee Curtis
OFCS - Najlepsza aktorka drugoplanowa Stephanie Hsu
OFCS - Najlepsze efekty specjalne
OFCS - Najlepsze kostiumy Shirley Kurata
OFCS - Najlepszy scenariusz oryginalny Dan Kwan, Daniel Scheinert


National Board of Review 2022
zdobyte:
NBR - Najlepsza aktorka Michelle Yeoh


nominacje:
NBR - Najlepsze filmy roku


Stowarzyszenie Krytyków Filmowych z Atlanty (AFCC) 2022
zdobyte:
AFCC - Najlepszy aktor drugoplanowy Ke Huy Quan
AFCC - Najlepszy reżyser Dan Kwan, Daniel Scheinert
Stowarzyszenie Krytyków Filmowych z Atlanty (AFCC)
AFCC - Top 10 filmów - 1. miejsce - Najlepszy film

Stowarzyszenie Krytyków Filmowych z Chicago (CFCA)  2022
zdobyte:
Chicago Flame - Najlepszy aktor drugoplanowy Ke Huy Quan
Chicago Flame - Najlepszy reżyser Dan Kwan, Daniel Scheinert
Chicago Flame - Najlepsza scenografia Amelia Brooke, Jason Kisvarday
Chicago Flame - Najlepsze kostiumy Shirley Kurata
Chicago Flame - Najlepsze użycie efektów specjalnych
Chicago Flame - Najlepszy montaż Paul Rogers

nominacje:
Chicago Flame - Najlepszy film
Chicago Flame - Najlepsza aktorka Michelle Yeoh
Chicago Flame - Najlepsza aktorka drugoplanowa Stephanie Hsu
Chicago Flame - Najbardziej obiecujący występ aktorski Stephanie Hsu
Chicago Flame - Najlepsze zdjęcia Larkin Seiple
Chicago Flame - Najlepszy scenariusz oryginalny Dan Kwan, Daniel Scheinert


Stowarzyszenie Krytyków Filmowych z Los Angeles (LAFCA) 2022
zdobyte:
LAFCA - Najlepszy film
LAFCA - Najlepszy aktor drugoplanowy Ke Huy Quan


Stowarzyszenie Krytyków Filmowych z San Francisco (SFBAFCC) 2023
zdobyte:
SFBAFCC - Najlepszy aktor drugoplanowy Ke Huy Quan
SFBAFCC - Najlepsza aktorka drugoplanowa Jamie Lee Curtis
SFBAFCC - Najlepsza scenografia Jason Kisvarday, Kelsi Ephraim
SFBAFCC - Najlepszy montaż Paul Rogers

nominacje:
SFBAFCC - Najlepszy film
SFBAFCC - Najlepsza aktorka Michelle Yeoh
SFBAFCC - Najlepszy reżyser Dan Kwan, Daniel Scheinert
SFBAFCC - Najlepszy scenariusz oryginalny Dan Kwan, Daniel Scheinert


Stowarzyszenie Nowojorskich Krytyków Filmowych 2022
zdobyte:
NYFCC - Najlepszy aktor drugoplanowy Ke Huy Quan


Światowa Akademia Muzyki Filmowej 2022
nominacje:
WSA - Muzyczne odkrycie roku Son Lux

Złote Szpule
nominacje:
Złota Szpula - Najlepszy montaż dźwięku w filmie pełnometrażowym - dialogi i technika ADR
Złota Szpula - Najlepszy montaż dźwięku w filmie pełnometrażowym - efekty i imitacje dźwiękowe
Złota Szpula - Najlepszy montaż muzyki w filmie pełnometrażowym

Borykająca się z trudami codzienności kobieta w średnim wieku zostaje wciągnięta w szaloną przygodę, w której sama może uratować świat, eksplorując inne wszechświaty.

 

Luty 2023
Piątek, 10.02
Godzina Cykl Czas trwania Cena
17:00 PREMIERA 2:20 12,00 zł
19:30 PREMIERA 2:20 12,00 zł
Niedziela, 12.02
Godzina Cykl Czas trwania Cena
16:30 - 2:20 12,00 zł
19:00 - 2:20 12,00 zł
Poniedziałek, 13.02
Godzina Cykl Czas trwania Cena
19:30 - 2:20 10,00 zł
Wtorek, 21.02
Godzina Cykl Czas trwania Cena
19:40 - 2:20 12,00 zł
Piątek, 24.02
Godzina Cykl Czas trwania Cena
19:50 - 2:20 12,00 zł
Sobota, 25.02
Godzina Cykl Czas trwania Cena
19:40 - 2:20 12,00 zł
Niedziela, 26.02
Godzina Cykl Czas trwania Cena
17:00 - 2:20 12,00 zł
Wtorek, 28.02
Godzina Cykl Czas trwania Cena
19:50 - 2:20 12,00 zł